Założony w 2006. NBA, piłka nożna i inne błyskotliwe obserwacje sportowe. Obecnie aktualizowany od wielkiego dzwonu.

Mundial 2010

Co zapamiętamy z tego Mundialu

mrpw

Jabulani. Wuwuzele. Roberta Greena. Sędziego Larriondę. Sędziego Rosettiego. Howarda Webba. 93. minutę Donovana. Pokonaną Koreę Północną. Niepokonaną Nową Zelandię. Beckhama. Micka Jaggera. Ośmiornicę Paula. NieRooneya. NieCristiano. NieMessiego. Trz... więcej

El espectaculo de Pepe Reina!

mrpw

Nie pograł sobie Pepe Reina na Mundialu, jak miał pograć przy Casillasie, ale wczoraj zarządził. Cescowi prawie urwał głowę, ale co tam :) Kto ostatnio cieszył się z Pucharu Świata tak fajnie, jak Hiszpanie?

H&H

mrpw

No to gramy! Po 45 minutach: gdyby przyznawano punkty za styl, Urugwaj już świętowałby wicemistrzostwo świata. Najgroźniejsza akcja Holendrów: podanie-oddanie. Ciekawe, czy gdyby piłka przeleciała nad Casillasem i wpadła do bramki, w ramach fair pla... więcej

A tymczasem Bild...

mrpw

Nie pisaliśmy przed meczem, kim jesteśmy, żeby nie zapeszyć. Nic to nie dało. Tak wygląda teraz www Bilda. Krótko i konkretnie.

Zero czy Hero?

mrpw

Odpieprzcie się od Suareza. Cytując klasyka oczywiście :-) Bardzo nas bawi całe to gadanie o tym, jak to Suarez zachował się jak ostatnia szuja, oszust, parszywiec, szubrawiec, łajdak, itd. Jak on mógł postąpić tak niezgodnie z przepisami, jak on móg... więcej

Jak się nie wykorzystuje takiego meczbola...

mrpw

To się odpada z Mundialu. Dlatego nie szkoda nam Ghany, chociaż to jej kibicowaliśmy i chociaż przez większość meczu grała ładniej. Nie szkoda, choć na pewno byłoby w tym coś urokliwego - pierwszy w historii półfinał dla Afryki, na kontynencie afryka... więcej

Koniec Brazylii, jaką znamy

mrpw

Pierwszej połowy nie obejrzeliśmy, pędziliśmy z pracy, żeby zdążyć na drugą. Wpadliśmy do domu w przerwie. Było 1-0 dla Brazylii, ze skrótu wynikało, że Brazylijczycy grają swoją sambę, panowie w studiu też raczej naśmiewali się z Robbena i spólki i ... więcej