Założony w 2006. NBA, piłka nożna i inne błyskotliwe obserwacje sportowe. Obecnie aktualizowany od wielkiego dzwonu.

Siatkówka

Polski weekend

mrpw

Niesamowity mecz Agnieszki w finale Wimbledonu. Przełom drugiego i trzeciego seta, kiedy Radwańska wzniosła się na absolutne wyżyny. A teraz siatkarze. Wygrali w wielkim stylu. 3-0 z Kubą, 3-0 z Bułgarią, 3-0 z USA. Czekamy na igrzyska.

Jedziemy do Londynu!

mrpw

Drugi mecz z serii w wykonaniu naszego zespołu tradycyjnie fantastyczny. W pierwszej serii - mecz z Serbią. W drugiej - z Japonią. W trzeciej rozbiliśmy Amerykanów. Dzisiaj rozbiliśmy w pierwszych dwóch setach wielką Brazylię. To była bodaj największ... więcej

Most Impressive Ruciak

mrpw

Było tak, jak 5 lat temu na Mistrzostwach Świata, w meczu z Rosją. Wtedy też fantastycznie zaczęliśmy turniej. Też wyszliśmy zdekoncentrowani i bez walki oddaliśmy dwa sety. Też byliśmy rozbici i wydawało się, że skończy się masakrą. Też mało kto wie... więcej

W siatkówce nie ma już słabeuszy?

mrpw

W Pucharze Świata coraz ciekawiej. Najpierw w nocy Rosjanie stracili seta z drugą najsłabszą drużyną turnieju, Egiptem. Iran znowu wygrał, tym razem z Argentyną. A potem wielka Brazylia straciła dwa sety, a co za tym idzie - jeden punkt, z najsłabszy... więcej

Jaka piękna katastrofa

mrpw

Jak szybko podliczyli statystycy Polsatu, byliśmy dziś lepsi od Iranu w każdym elemencie gry - na zagrywce, w bloku, w przyjęciu, w ataku. W każdym. Tyle, że siatkówka to nie koszykówka / piłka ręczna. Nie liczą się małe punkty. Nie liczy się 25-8 w... więcej

Dziewięć punktów

mrpw

Było ciężko, momentami szło jak krew z nosa, ale znów wygraliśmy. Fantastyczna zmiana Żygadły. Wczoraj napisaliśmy, że Zagumny wciąż jest najlepszym rozgrywającym na świecie, dziś mu nie szło ale Żygadło wystawiał jak profesor. Kurek is officially ba... więcej

Siatkówka jest super

mrpw

Dziś rano obejrzałem pierwsze trzy sety, czwarty śledziłem na aplikacji Eurosportu a końcówkę już w ramach relacji telefonicznej, więc nie widziałem akcji meczu. Akcja choć przegrana, to chyba dość dobrze pokazuje, jak bardzo się Polakom chce chcieć.... więcej

Miłe miłego początki? Oby!

mrpw

Kapitalnie rozpoczęli polscy siatkarze Puchar Świata, znany bardziej jako kwalifikacje olimpijskie. Dwa pewne zwycięstwa na początek - najpierw nad wicemistrzami świata, potem nad mistrzami Europy, 6 pkt. i w efekcie współprowadzenie w tabeli całych ... więcej

Brąz, który smakował jak złoto

mrpw

Przyznajemy szczerze: nie wierzyliśmy w ten medal. Nie wierzyliśmy w niego przed rozpoczęciem ME, nie wierzyliśmy po sprytnych zwycięstwach i porażkach, dzięki którym trafiliśmy do łatwiejszej drabinki. Nie wierzyliśmy w sobotę przed meczem z Włocham... więcej