Menu

Supergigant

Założony w 2006. NBA, piłka nożna i inne błyskotliwe obserwacje sportowe. Obecnie aktualizowany od wielkiego dzwonu.

Co tam słychać u Sterlingów?

mrpw

Bohater tegorocznych playoffów postanowił dziś w nocy udzielić nowego wywiadu CNN. Chodziło chyba o to, żeby się pokajać, żeby wyjaśnić, że nie miał na myśli tego, co powiedział, że został sprowokowany i źle zrozumiany, że jego wypowiedzi wyrwano z kontekstu.

Wyszło jak zwykle.

O Magicu Johnsonie:

"He's a good person. I mean, what am I going to say? Has he done everything he can do to help minorities? I don't think so. But I'll say it, he's great. But I don't think he's a good example for the children of Los Angeles. I don’t think he’s a good example for the children of Los Angeles. What kind of guy goes to every city, has sex with every girl, then catches HIV. I think he should be ashamed of himself.”

O różnicach pomiędzy Żydami i Afroamerykanami:

"Jews, when they get successful, they will help their people. And some of the African Americans — maybe I will get in trouble again — they don't want to help anybody. What does he (Magic) do for the black people? He doesn't do anything. Can you tell me, big Magic Johnson, what has he done?""

O pani Stiviano:

“I don’t know why the girl had me say those things, I thought she liked me and really cared for me. I guess being 51 years older than her, I was deluding myself.”

Wypowiedziała się również żona Sterlinga, Shelly:

"These are the ravings of a sick, delusional man. For the last 20 years, I’ve been seeing attorneys for a divorce.”

Fajne towarzystwo. Kolejny odcinek opery mydlanej The Sterlings dziś w nocy - Shelly Sterling wystąpi w NBC Today Show. Stay tuned.

 

Komentarze (10)

Dodaj komentarz
 • ufo_blox

  But I don't think he's a good example for the children of Los Angeles. I dont think hes a good example for the children of Los Angeles. What kind of guy goes to every city, has sex with every girl, then catches HIV. I think he should be ashamed of himself.

  akurat tutaj ma rację, choć ogólny jego pogląd nosi znamiona rasistowskie i słusznie został ukarany.

 • public_enemy

  @ufo_blox
  problem w tym, że gdyby Magic był biały to nigdy tak go nie potraktował. To jest tylko tłumaczenie głupiego (wymyślone pewnie przez jakiegoś nierozgarniętego prawnika), bo mieć dziewczyn na pęczki w każdym mieście to ideał takiego typka jak Sterling, czyż nie?

 • doogee

  Gortat gra życiówkę :) Po dwóch kwartach 17 pts. 8/10 FG, 11 zb. (6 off) i energii ile w czynnym wulkanie ! Nie zdziwię się jak mu Cuban sypnie te wymarzone 10 melonów. Wizards dominują na tablicach (32 - 11) ale mają mnóstwo strat, 1/10 za 3 i zamiast prowadzenia min. +15 jest tylko +7.
  Pozwolili Indianie tylko na 38 pts., a i tak mam nieodparte wrażenie, że wtopią.
  Mam nadzieję, że podziękują po sezonie Wittmanowi, zatrzymają Gortata i wezmą Marca Jacksona, bo ten team ma potencjał.

 • brt21

  S: I thought 'pierogi' was a sausage...
  B: 'kielbasa' is a sausage!

  rozmowa Shaqa z Sir Charlesem w przerwie meczu :)

 • ufo_blox

  po 3 kwartach gortat ma więcej zbiórek niż cała drużyna pacers. 15 - 50 w zborkach. Nokaut. Do tego odbudował się wall i jest to świetny prognostyk przed meczem nr 6. Czyżby jednak roy postanowił podbudować trochę napięcie i ponownie pojawi się na mecz nr 7?

 • doogee

  Ale jaja. Gortat po 3 kwarcie: 27 pts. 12/14 FG, 16 zb. (7 off), +33.
  Wizards +24, a w zbiórkach kompletnie niezrozumiałe 50 - 15 dla Wiz.

 • loookasz

  Po 3 kwarcie MG - 16 zbiórek, CAŁA INDIANA - 15 zbiórek. A do tego już 27 punktów!!!!

 • doogee

  Wizards zrobili miazgę z Pacers. Kto by się spodziewał? :) Oglądając NBA na początku lat 90-tych nie przypuszczałem, że kiedykolwiek jakikolwiek Polak zagra TAKI mecz w PO. Całe szczęście, że nie jestem rentierem i mogłem sobie to obejrzeć na żywo. Dobrej nocy, a w zasadzie miłego dnia.

 • user_formerly_known_as_lukasz

  Kto sie spodziewał?
  Napewno blogowa Lodowa Księżniczka-Analityczka :D ale o tym pewnie bedzie pozniej

  Tymczasem LAC zostali dzisiejszej nocy okradzeni ze zwyciestwa

 • shiro-ichi

  Pamiętam, że mój główny szkoleniowiec, który informował mnie w rzeczonej dyscyplinie wysiłku, nazywał się Dawid Jackiewicz. Niesamowicie rozsądnie spogląda się na zmagania olimpijczyków międzynarodowej kasty.

© Supergigant
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci