Menu

Supergigant

Założony w 2006. NBA, piłka nożna i inne błyskotliwe obserwacje sportowe. Obecnie aktualizowany od wielkiego dzwonu.

Komentarze (46)

Dodaj komentarz
 • zrz84

  Ciekawe czy zdazy na czas...

 • Gość: [Gira] 88.208.124.*

  Z jednej strony powinnismy docenic,ze ktos probuje sie w jakis ciekawszy sposob przebic,ale jak widze poziom i wykonanie to tylko mozna wspolczuc.

 • franc855

  no coz, wystarczy przypomniec ,ze sejm miesci sie przy ulicy WIEJSKIEJ ,wiec spot adekwatny do ludzi ,ktorzy tam urzeduja

 • Gość: [Gcx] *.vccsystems.pl

  knowyourmeme.com/memes/i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore :/

 • Gość: [has] *.dynamic.chello.pl

  SLD poza tym, że w głębi serca czerwone, najbardziej irytuje mnie tym udawanym luźnym podejściem. Jak mam mieć zaufanie dla ludzi, którzy najpierw wynajmują bliźniaczki do śpiewania "to on!", potem nagrywają utwór tak mizerny, że wszystko opada, a w międzyczasie Ryszard K. podskakuje na platformie na paradzie. To są poważni politycy?

 • Gość: [Kobi] *.euro-net.pl

  O matko! Nie nic mamo, tak tylko krzyknąłem. Wybory wyobory i nagle znowu jestesmy - szary lud - najważniejsi :o). W skali żałości od 0 do 10 daje minus 1. Dla tych co też mają wyjete ostatnie 3 i pol minuty z zyciorysu polecam cos milszego dla ucha i piekniejszego dla oka (mam na mysli Anę Ivanowić)

  sportnawesolo.blox.pl/2011/08/Z-cyklu-stare-ale-jare-tenisowe-karaoke.html

 • Gość: [maciekbb] *.dynamic.gprs.plus.pl

  jaki przewodniczący partii, tacy kandydaci i spoty...

 • Gość: [Łysy] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Myślałem, że o Lepperze będzie :D Masakra.

 • Gość: [Polityk] *.adsl.inetia.pl

  No sory, ale żal... Śmieszne trochę.

  www.mójpolityk.pl

 • aapa

  Jedno na plus: nie wyciera sobie gęby Polską, polskością, Polakami, Polkami...

 • Gość 83.2.218.*

  przynajmniej można się uśmiechnąć. przy PiS-uarze, to można najwyżej się odlać, a przy Platfusie wywalić na glebę. po SLD, który przejmował rządy w sytuacji tragicznej po pre-POPiSie, czyli AWS-UW, w 2005 została kilkumiliardowa nadwyżka w budżecie, członkostwo i pierwsze dotacje z UE, niższy podatek dla przedsiębiorców, który rozpędził gospodarkę i 6 % wzrost. po SLD, to już tylko burdel jest i dwie prawicowe sitwy maskujacych się półgówków i ostentacyjnych debili kłócących się o kolor brudu na własnych pyskach.

 • Gość: [kajet] *.home.aster.pl

  Przecinku, zamiast opowiadać farmazony, mógłbyś łaskawie podać źródło, z którego wynika ta "nadwyżka w budżecie" pozostawiona przez SLD w 2005 r.? I za który dokładnie rok? Również nazywanie PO czy szczególnie PiS ugrupowaniami prawicowymi to jakiś żart.

  O deficycie za 2004 r.: wyborcza.pl/1,76842,1492511.html
  O deficycie za 2005 r.: www.wirtualnemedia.pl/artykul/deficyt-w-2005-roku-wyniesie-28-mld-zl

 • the.jester

  ee przesadzacie, materiał musi być stylistycznie dopasowany do "targetu", że tak powiem :P Kwaśniewski tańczył do disco-polo, i co, wybory wygrał - a przecież raczej prywatnie tego nie słucha (chyba?!)
  Sensowność tego projektu zweryfikuje ilość głosów na tego chłopaka. Jedno jest pewne - już przynajmniej czytelnicy Supergiganta o nim usłyszeli, choć wcześniej go nie znali.

  A że posłowie nie są mężami stanu jak byśmy chcieli - cóż panowie MRPW, podzielam niezadowolenie, ale nie gloryfikujmy przeszłości (bo to "pora umierać" odczytałem trochę jak "czasy się zmieniły"). W starożytnej Grecji też narzekano na jakość polityków (i rozwydrzoną młodzież).

 • Gość: [THE_REAL_SZCZAWIU] *.remontowa.com.pl

  Polityczny coming-out przecinka:-)
  I właśnie dlatego, nie mogąc już znieść zalewania mlekiem i miodem ojczyzny, lud niewdzięczny im (SLD) podziękował.
  Aczkolwiek, przyznaję, sam jestem beneficjentem paradoksu, że to komuszek z Żyrardowa wprowadził liniowy...

 • Gość: [christo] *.dynamic.chello.pl

  Do KAJET

  PO i PiS są ultraprawicowe w kwestiach światopoglądowych oraz w zakresie polityki społecznej.
  Obie partie, choć PO w sposób nieco zawoalowany, dążą do naruszenia neutralności światopoglądowej kraju poprzez nieustanne uczestnictwo w religijnych uroczystościach oraz spolegliwy stosunek do coraz to nowych żądań hierarchii kościelnej.

  Obie partie wspierają rozwiązania medyczne odstające od cywilizowanych standardów, negując nowoczesne, opierając się na przesłankach tej samej, wiodącej w ich szeregach religii.

  Obie partie popierają jako jedynie słuszny, tradycyjny model rodziny, obarczony gromadką dzieciaków, który trzeba wspierać różnego rodzaju świadczeniami z budżetu. Model w którym dominującą rolę pełni mężczyzna a kobieta jest uzupełnieniem służącym do rodzenia i opieki nad potomstwem.

  Obie partie, zamiast upraszczać przepisy prawa oraz strukturę urzędniczą, rozbudowują aparat zarządzania i kontroli do granic nieprzyzwoitości, zapewniając w ten sposób pracę swoim poplecznikom.

  W obu partiach rządzenie jest narzędziem do zaspokojenia potrzeb partyjnych w pierwszym rzędzie.
 • brasileirao

  Tylko A.Hall bez portek może stanąć z nim w szranki! Kto pójdzie dalej?:) Pozdrowienia!

 • Gość: [kuba l] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Po prostu socjalista, czego sie po nim spodziewac?

 • Gość 83.2.218.*

  ich prawicowość wszyscy odczuwamy - to PO z PiSem parę lat temu obniżyły podatki i składki rentowe, skutkuje to, rokrocznie, deficytem 40 mld w budżecie. doszedł kryzys i PO zaczął się ów budżet sypać w rękach. doszli chłopaki do wniosku, ze zasypią dziurę, którą sami wyprodukowali zyskami z podwyższonego vatu. witz jest taki, ze na obniżce zyskali raczej ci lepiej zarabiający, zaś na vacie kopani w dupę są ci, którzy większość kasy wydają na konsumpcję, czyli średni i gorzej uposażeni. po chrześcijańsku, czy raczej - po katolicku, bo ostatnich chrześcijan, to dawno temu lwy zjadły.

  @kajeta
  a propos nadwyżki po rządach SLd nie mam dokładnego linka do roczników statystycznych czy czegoś takiego. żyję z ta wiedzą od 2005, kiedy to wyszło na jaw i ta nadwyżka została natchmiast przejedzona na tzw becikowe przez rządy PiSu i jego pomocnikow. próbowałem wyguglać, ale wyskakuje pierdyliard artykułów i tekstów potwierdzających moje informacje, ale bez superdokładnych wyliczeń, co zapewne ciebie nie satysfakcjonuje, więc mozesz uznac, ze kłamię albo zmyślam,a razem ze mną iluśtam innych ludzi, bo robimy za pieniądze moskiewskie i komuchów wspieramy :]

 • Gość: [Michał] 62.233.246.*

  @83 - kajeta podal linki jako źródło, Ty - swoja pamiec :) poki co, jako leniwy obserwator stwierdzam - Twoja skucha. ;) Odsylam wlasnie do np stron GUS - chyba ze 'katole' z PiS i PO fałszują historię, a Ty doskonale pamiętasz jak to bylo naprawdę! (pewnie coś Ci się kojarzy, że mówili np., że wpływy do budżetu w polowie roku albo po 3 kwartalach są wyższe niż zakładane w budżecie wydatki - co wcale nie jest taką pozytywną informacją swoją drogą - ale nie zmienia to faktu, że nie masz racji kolego)

  PS. Starachowice, Rywin, Automaty do gier (Jaskiernia) - to nie jest tak, ze jedna partia to aferałowie, a inni są spoko ;), tak tylko przypominam w odpowiedzi na:

  "dwie prawicowe sitwy maskujacych się półgówków i ostentacyjnych debili"

  @CHRISTO
  jeśli uważasz, ze PIS i PO są prawicowe w kwestiach ekonomicznych to gratuluje znajomości tematu (bo polityka społeczna w dominującej części dotyka kwestii ekonomicznych właśnie)! Co sie tyczy owej polityki społecznej... prawica zdaje sie odrzuca ową już na etapie założeń - polityka socjalna, polityka zatrudniania, regulacje w zakresie ochrony srodowiska, regulacje w ogóle, to zdecydowanie nie są kwestie poruszane przez prawicę - ergo PiS i PO to nie prawica (w sensie gospodarczym) no ale to juz kwestia zrozumienia (badz nie :) ) tego terminu

  pozdro!

 • Gość: [kajet] *.home.aster.pl

  Przecinku, znowu masz problemy z faktami.

  "ich prawicowość wszyscy odczuwamy - to PO z PiSem parę lat temu obniżyły podatki i składki rentowe, skutkuje to, rokrocznie, deficytem 40 mld w budżecie."

  Po pierwsze - jak głosowało wtedy Twoje SLD? Np. w sprawie składki rentowej? "Za nowelizacją głosowało 341 posłów, nikt nie był przeciw, wstrzymało się 37."

  Po drugie - skąd ta kwota 40 mld? Znowu, za przeproszeniem, wyciągnięta z tylnej części ciała?

  "a propos nadwyżki po rządach SLd nie mam dokładnego linka do roczników statystycznych czy czegoś takiego. żyję z ta wiedzą od 2005, kiedy to wyszło na jaw i ta nadwyżka została natchmiast przejedzona na tzw becikowe przez rządy PiSu i jego pomocnikow. próbowałem wyguglać, ale wyskakuje pierdyliard artykułów i tekstów potwierdzających moje informacje, ale bez superdokładnych wyliczeń"

  Hint: strona ministerstwa finansów. Są tam wszystkie budżety i sprawozdania z realizacji. Poza tym, jak już pokazałem, guglowanie prasy też daje efekty. Oczywiście jeśli w tej prasie znajduje się choć jedna liczba z podaniem źródła (pewnie o to Ci chodzi w "superdokładnych wyliczeniach"). Na razie po prostu pieprzysz farmazony takie, że głowa boli, a najgorzej, że robisz to ostentacyjnie, lejąc ciepłym moczem na współdyskutantów i w pewnym sensie okazując brak szacunku autorom bloga (przez co też mój wpis będzie ostatnim w tej dyskusji).

  A becikowe kosztuje ok. 300 mln zł (www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/ile;panstwo;daje;dzieciom,199,0,345543.html). Nawiasem mówiąc ma ono tyle wspólnego z prawicowością, co rządy Fidela Castro z demokracją.

  "co zapewne ciebie nie satysfakcjonuje, więc mozesz uznac, ze kłamię albo zmyślam,a razem ze mną iluśtam innych ludzi, bo robimy za pieniądze moskiewskie i komuchów wspieramy :]"

  Nie, wspieracie "debatę" na zasadzie "jedna pani drugiej pani", pospolicie zwaną pieprzeniem kosmicznych bzdur - grubo poniżej poziomu onetu.

 • Gość: [el..y] *.adsl.inetia.pl

  Pozwolę wrzucić sobie 2 kamyczki do ogródka
  1 - Akurat NAczasa znam o tyle, że jest z mojego rodzinnego Gniezna i obserwuje go od od momentu jak niespodziewanie zdobył mandat radnego w wieku 18 lat i można go wyśmiewać ale przynajmniej gościu umie się zaprezentować w sposób nowoczesny. Mówicie ,że wiejsko - spoko kwestia gustu ale jakie klipy mają tzw poważni politycy. Może czas na ludzi którzy wiedzą co to jest internet i jak go wykorzystać do unowocześnienia państwa
  2 - Akurat nie wiem co ma prawicowość do dobrej polityki gospodarczej. OBecnie 2 najbardziej kwitnące kraje w Europie to Szwecja i Estonia. Jedna rządzona przez centroprawicę druga przez lewicę. Co ciekawe prawica rządzi krajem o modelu mocno socjalnym a lewica kraje ultraliberalnym. To tylko kwestia czy mamy do czynienia z takimi co chcą coś unowoczesniać czy zwolennikami przetrwania. PO to mistrzowie przetrwania - zero reform, zero unowocześniania kraju, zero informatyzacji kraju. Moi kontrahenci z Zachodu pokazywali mi nieraz jak u nich działa tzw e-urząd. A u nas? Ech - mnóstwo urzędników nota bene w ciągu ostatnich 4 ich liczba jeszcze urosła. Wszystko trzeba osobiście załatwiać i to kilka razy ten sam temat.
  Każdy niech wierzy w co chce ale opowiadanie że tylko centroprawica umie prowadzić sensowną politykę gospodarczą to banialuki

 • Gość: [THE_REAL_SZCZAWIU] *.remontowa.com.pl

  O rany, nie dyskutujmy chociaż tutaj o polityce, bo już mamy epokowe odkrycie o nadwyżce budżetowej, a zaraz zaczną się wyzwiska...
  Proponuję od razu podsumowanie: CAŁA nasza klasa polityczna to buraki, mająca w głowie tylko interes własnej partii.

 • Gość: [Michał] 62.233.246.*

  @THE_REAL_SZCZAWIU

  albo i nawet interes własny. ;)

 • Gość 83.2.218.*

  kajet
  gówno mnie obchodzi SLD, to jest polityka - mała partia zawsze się podłączy w takich okolicznościach, bo wie, ze głosując przeciw ani nie zatrzyma ustawy, a może jedynie stracić będąc okrzykniętą "tą, co nie chce ulżyć w niedoli obywatelom niższymi podatkami". partie, które to przepchnęły zrobiłyby to bez SLD. SLD można oskarżyć o cynizm i małodusznośc, ale to nie SLD decydował o tym że te rozwiązania weszły w życie. aha, i nie mam do tego linka.

  "zdaniem ministra Jacka Rostowskiego, gdyby nie obnizki podatków w latach 2006-07, to w 2010 dochody państwa byłyby o 40 mld zł większe niż są" [Wyborcza biznes, 2010-08-04] -jesli minister, który ma najlepsze i aktualne dane i wyliczenia, się myli, to cóż... może wyciąga z tylnej części ciała...

  dobrze, komuchy mnie okłamali, ołgali. ale wolę zostac okłamanym wiedząc, ze i np. jacek żakowski się dał wpuścić niż uwierzyć twojej kaszpirowszczyźnie. nie mam danych, mam za to zaufanie do rzetelnych publicystów i ekonomistów. nie mam linka do ich rzetelności i do własnego zaufania do nich też nie mam.

  "pieprzysz farmazony" - bo ty tak powiedziałeś... ;] podaj dane jakie masz, udowodnij, ze SLD nie zostawił w 2005 odchodząc żadnej nadwyżki i po sprawie, zamiast produkować jakieś śmieszne tyrady i umoralniać jak podrzędny kaznodzieja. nie mam linka do niczego co tu napisałem.

  "okazując brak szacunku autorom bloga' - no to z kolei jest okazywanie braku szacunku mnie, ponieważ ja mam ochotę i staram się okazywać brak szacunku bardziej globalnie i powszechniej. nie mam linka do zdjęcia mojego braku szacunku, zeby innych nie wpędzać w kompleksy mogące skutkować alkoholizmem lub samookaleczeniami.

  na dziurę bauca też nie mam linka, więc pewnie też był to żart, kosmiczna bzdura, w która wszyscy uwierzyli, a SLD dzieki temu mógł tarmosić kasę na partyjne popijawy. na to, ze zadłużenie jest po zbóju wysokie, tez nie mam linka, więc mnie okłamują ci, którzy się trochę na tym znają, chcą mnie ocyganić. wporzo, wszyscy kłamią, napijmy się. nie mam linka do napojów wyskokowych, więc ty się nie napijesz :]

 • Gość: [Michał] 62.233.246.*

  @83

  '"pieprzysz farmazony" - bo ty tak powiedziałeś... ;] podaj dane jakie masz, udowodnij, ze SLD nie zostawił w 2005 odchodząc żadnej nadwyżki i po sprawie, zamiast produkować jakieś śmieszne tyrady i umoralniać jak podrzędny kaznodzieja. nie mam linka do niczego co tu napisałem. '

  Jestes jedyna osoba, z ktora mialem stycznosc, a ktora nie potrafi przyznac sie chocby do najmniej istotnej pomylki, jednoczesnie wyglaszajac swe poglady ex cathedra, co prowadzi do smutnego wniosku, ze jestes bufonem :)

 • Gość: [LG] 81.200.225.*

  Deficyt budżetowy
  Budgetary deficit

  Definicja

  Ujemna różnica między dochodami a wydatkami budżetu państwa.

  w % PKB / in % of GDP
  K R A J / C O U N T R Y P o l s k a / P o l a n d
  2000 -3
  2001 -5.3
  2002 -5
  2003 -6.2
  2004 -5.4
  2005 -4.1
  2006 -3.6
  2007 -1.9
  2008 -3.7
  2009 -7.3
  2010 -7.9

  www.stat.gov.pl/gus/5840_11293_PLK_HTML.htm • Gość *.dynamic.chello.pl

  o quwa

 • Gość: [wmordę] *.play-internet.pl

  Hehe, i znowu przecinek dał dupy tylko dlaczego mnie to nie dziwi ;)

 • Gość: [tyler] 96.47.186.*

  oho, moze dojsc do epokowego wydarzenia, przecinek przyzna, ze nie ma racji. Chyba, ze okaze sie, ze dane sa nielogiczne, wiec jego teoria i tak ma wiecej sensu.

 • Gość: [gonzzo] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  uważam, że wciąganie się w politykę nie ma większego sensu. ani przecinek ani ktoś kruchtowy swoich poglądów nie zmienią. ćwiczyłem to wielokrotnie w rozmowie z Polakami, Amerykanami, Anglikami, itp. Zdarzyło się że podałem całkiem fajny przykład dotyczący polityki/ ekonomii mojemu znajomemu (nota bene: dr - lub też już dr hab. - matematyki), który wysłuchał rzeczy do końca i stwierdził, że: "twój przykład jest absolutnie prawidłowy logicznie, ale ja się z nim nie zgadzam". i już.

 • Gość: [kolo] *.warszawa.vectranet.pl

  www.youtube.com/watch?v=CprCmATAqBc

 • Gość: [gonzzo] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  i w taki oto sposób christo doszedł do konkluzji że rządzący w PRL towarzysze byli prawicowcami...

 • Gość: [THE_REAL_SZCZAWIU] *.dynamic.chello.pl

  No cóż, dla mnie nie cyferki, ale zestawienie w jednym akapicie Jacka Żakowskiego i rzetelnego publicysty przebiło wszystko...

 • Gość: [dr] *.sanbrunocable.com

  jaki narod taka klasa polityczna, nie odwrotnie

 • Gość *.centertel.pl

  ale zenada

 • Gość: [jklpuzo] *.dynamic.chello.pl

  poziom zenady w polityce z roku na rok przekracza kolejne dna. sejm to reality show a politycy to celebryci. kiedy zamiast chodzic na wybory bedziemy wysylac smsy?

 • Gość *.centertel.pl

  www.youtube.com/watch?v=k_wSaJ-bZOo

 • Gość: [Z życia książek] *.play-internet.pl

  Hm, wciąż rodzą się medialnie ludzie, którzy bycie politykiem mylą z byciem showmenem, a biuro poselskie ze studiem nagrań.

 • Gość: [W] *.dynamic.chello.pl

  Przecinek dziwnym trafem zniknął. Odezwie się dopiero i będzie prawił swoje mądrości, gdy będzie nowa notka. Standard.

 • marekal

  politycy się produkują a na blogu euro2008.blox.pl shaq dostaje kosza ;)
  www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y7AZB-wqDlU

 • mitrel

  trelik.blox.pl/2011/08/Hull-jak-Pas-de-Calais.html - Początek korespondencji z angielskiego Hull. Najgorsze miasto do życia w Anglii? Bujda na resorach.

 • doogee

  Co powiecie na zakontraktowanie Alonzo Gee przez Prokom?

 • Gość: [Ziemni0r] *.dynamic.chello.pl

  Łukasz Na_ten_czas... nieco ponad 210 sekund z życia - zmarnowane... i dziękuję bardzo :|

 • Gość: [shawnk] *.dynamic.chello.pl

  polecam jako uzupełnienie tematu wywiad z miszczem w rzeczpostpolitej z 10.09.

 • Gość: [mmesser] *.dynamic.chello.pl

  Dokładnie! Wywiad z p. Naczasem REWELACJA!
  gniezno.com.pl/wiadomosci/czytaj/4656/niech_pan_sobie_poczyta_w_internecie.html
  Polecam, można się nieźle pośmiać.

 • Gość: [Glaz] *.aster.pl

  gość został pobity:

Dodaj komentarz

© Supergigant
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci